
Захисний чохол - панчоха для гвинтівки / карабіна / рушниці
385 ₴
- В наявності
- Код: 0044
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захисний чохол - панчоха для гвинтівки/карабіна/рушниці.
Захищає зброю як у польових умовах, так і при зберіганні та транспортуванні.
Силіконове просочення чохла не пропускає вологу, запобігаючи утворенню іржі, а гнітлива структура матерії запобігає попаданню пилу та бруду та оберігає від подряпин та ударів.
Довжина 135 см, з урахуванням розтягування + до 145 см. Ширина 10 см, тягнеться до 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Місткість | 1 |
| Клас вологозахисту | IPX4 |
| Кількість кишень | 1 |
| Вага | 95 г |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Під калібр | 12 До |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 3 см |
- Ціна: 385 ₴







