
Низькі сталеві кільця під оптичні прилади діаметром 25мм.
1 645 ₴
- В наявності
- Код: 0027
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця сталеві, швидкознімні під оптичні прилади діаметром труби 25мм.
Дуже якісна продукція за доступною ціною, кільця виконані з вуглецевої сталі, так само, як і замки кріплення.
Набір пара кільця і ключ.
Вага: 214гр.
Висота: 300мм (до середини центру кілець)
Ширина: 16мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Призначення комплектуючого | Оптичний приціл |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина: | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 214 г |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина планки | 21 мм |
| Діаметр кілець | 25 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
- Ціна: 1 645 ₴






