
Моноблок (AR15 Picatinny) для оптичного прицілу 25 мм/30 мм
1 945 ₴
- В наявності
- Код: 0025
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Моноблочний кронштейн для оптичного прицілу з виносом та вбудованим рівнем на AR15 або його аналогів (25.4 мм або 30 мм) з чорним анодуванням.
Призначений для встановлення оптичного приладу на профіль кріплення Picatinny/Weaver з діаметром труби 25.4 мм або 30 мм.
До особливостей даної системи відносяться: виняткова якість використовуваних матеріалів і додаткова функція як рівень.
Вироби фрезеруються з цілісних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
Моноблочний кронштейн надійно фіксується на планці Picatinny/Weaver двома гвинтами на різьбленні.
Моноблочний кронштейн має основний діаметр кілець під оптику з діаметром труби 30 мм. в комплект входять також пластикові проставки які дозволять встановити оптику з меншим діаметром 25.4 мм.
Відстань між кільцями становить 83 мм
Вага: 149
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.255 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 21 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 1 945 ₴









