
Моноблок для оптичного приладу з виносом під 25-30 трубу.
1 645 ₴
- В наявності
- Код: 0024
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моноблок для оптичного приладу з виносом і вбудованим рівнем (25, 4 мм або 30мм) з чорним анодуванням.
Призначене для установки оптичного приладу на профіль кріплення Picatinny / Weaver.
До особливостей даної системи відносяться: Виключне якість використовуваних матеріалів.
Вироби фрезеруються з цілісних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Довжина | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 20 мм |
| Вага | 265 г |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 1 645 ₴



