
Моноблочний кронштейн 25,4 мм / 30 мм з трьома точками кріплення
2 645 ₴
- В наявності
- Код: 0020
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моноблочний кронштейн (25,4 чи 30 мм).
З трьома точками кріплення під ключ. Має по шість гвинтів кріплення на кожному кільці, що забезпечує величезну надійність кріплення оптики.
Призначень для встановлення оптичного приладу на профіль кріплення Picatinny/Weaver.
По всій продукції використовується система, запатентована компанією Sbedar (Ideal Scope Mount System), що означає: ідеальна система кріплення оптичних пристроїв.
До особливостей даної системи належать: Виняткова якість матеріалів, що використовуються. Вироби фрезеруються із цільних брусків авіаційного алюмінію марки 7075 з подальшим анодуванням поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 20 мм |
| Вага | 285 г |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 2 645 ₴








