
Швидкоз'ємний моноблочний кронштейн (25,4 мм або 30 мм)
2 475 ₴
- В наявності
- Код: 0019
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу є швидкознімний моноблочний кронштейн (25, 4 мм або 30 мм).
По всій продукції використовується система, запатентована компанією Sbedar (Ideal Scope Mount System), що означає: ідеальна система кріплення оптичних пристроїв.
До особливостей даної системи належать: виняткова якість матеріалів, що використовуються.
Вироби фрезеруються з цільних брусків авіаційного алюмінію марки 7075 з подальшим анодуванням поверхні.
Sbedar тактичне швидкознімне кріплення-моноблок з фіксаторами типу важеля, замки-запори виконані з високоякісного металу, призначена для встановлення оптичного прицілу на профіль кріплення Picatinny/Weaver.
Матеріал: алюміній
Чорний колір
Номер моделі: 5039
Розмір: 180x70x45 мм
Вага: 228 г
Дія: 800G Десять тисяч разів
Діаметр внутрішнього кільця: 25,4 мм.
Діаметр зовнішнього кільця: 30 мм.
Висота центру: 44,2 мм
Рейка: 20 мм
Спосіб затиску: QD Autolock
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 228 г |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 20 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 6 мм |
- Ціна: 2 475 ₴








