
Шнур для чищення дула калібру 6 мм
300 ₴
- В наявності
- Код: 0017
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
У продажу шнури для чищення дул калібру 6мм.
Призначений для швидкого та якісного чищення дула.
Складається з мідного тягарця на протяжці, до найпротяжності пришитий шнурок, у який вплетений латунний йоржик.
Вставляємо зі скарбни протяжку (вставляти комфортно — тягарець під власною вагою падає вниз і з'являється з боку дульного зрізу, і протягуємо. (Протягувати можна в однобічному порядку або в зад перед...)
Перед протягуванням обов'язково про бризкати дуло спреєм для чищення, набагато чищення продуктивним шнуром, ніж шомполом, компактна та надійна річ.
Деякі користувачі користуються доданими до вітчизняних гвинтівок сталевими шомполами, що входять до комплекту. Не робіть цього ніколи й у жодному разі! Ви маєте всі шанси пошкодити нарізи дула та поступово зіпсувати його!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Розмір паковання | |
| Висота | 1.8 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Основні | |
| Калібр | 6.5 мм |
| Йорж пуховик | 1 |
| Йорж латунний | 2 |
| Протягування | 1 |
| Довжина шомполі | 171 мм |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 7 мм |
- Ціна: 300 ₴




