
Лазерний патрон 12 калібр
945 ₴
- В наявності
- Код: 0001
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу лазерні патрони 12 калібру, лазерний патрон дає змогу зробити (холодний пристрілку) оптичних і механічних прицільних пристосувань без жодного пострілу справжнім патроном, у такий спосіб економлячи, дорогі патрони, час і ресурси, витрачені на поїздка за місто, батарейки йдуть у (комплекті). Патрон починає працювати після того, як вставили в нього батарейки (ідуть у комплекті). Лазерний патрон вставляється в патронник, зброя наводиться на мішень 25-50 метрів і на лазерну точку вводяться поправки!
Зручний у використанні.
Лазерний вихід менше <5 МВт.
Довжина хвилі 635-655 NW
батарейки LR44 1.5V у комплекті 3 штуки
Країна виробник: Гонконг.
Призначення: Для рушниці
Стан: Новий
Виробник: Balight
Тип: Гладкоствольні
Калібр: 12 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | М. А. С. |
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для рушниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лазерний цілевказівник |
| Висота | 19 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Живлення | Батарейки |
- Ціна: 945 ₴







