
Комплект Vortex Spitfire 5x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle + Dawn Force M1 Reflex Red
23 455 ₴
- В наявності
- Код: 0586
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Супер комплект: Приціл коліматорний Vortex Spitfire 5x Prism II Scope AR-BDC4 Reticle + Dawn Force M1 Reflex Red
Приціл коліматорний Vortex Spitfire 5x Prism II Scope AR-BDC4 (SPR-500) Reticle Нова модель Spitfire™ HD Gen II з 5-кратним збільшенням із модернізованою оптичною системою HD, що зменшує розміри оригінальної платформи на кілька сантиметрів, є втіленням мрії стрільця.
Оснащені модернізованою оптичною системою HD для значно меншого та легкого тактичного вирішення, нова модель Spitfire™ HD Gen II 5x дозволяє вибрати ідеальну висоту установки. Тепер, завдяки сумісності з нічним баченням, стрілка стала реальністю: сітка - BDC, розрахована на використання найпопулярніших патронів 5,56 для швидкого захоплення цілі.
Конструкція призми та витравлена сітка вирішують проблеми спотворення для користувачів, які страждають на астигматизм. Крім того, призматична конструкція та прицільна сітка з гравіюванням дають вам надшвидке прицілювання, але при цьому функціонують без підсвічування, а барабани відкриті – жодних заглушок та зачепів.
Сітка AR-BDC4 Даний тип сітки створений для максимально ефективного використання патрона 5.56 у вашій AR гвинтівці, забезпечуючи як швидке виявлення цілі, так і градуйовану шкалу (ялинку) для внесення поправок по горизонту на дистанції до 594 метри.
Приціл відкритого типу Dawn Force M1 Reflex Red прицел на базу Picatinny и универсальной пластинкой FMC Optical Lens.
Название бренда: Dawn Force
Тип: база Picatinny
Функция: красная точка Specification
Джерело: батарея CR1632
Номер модели: MI1 Mini Red Dot
(Батарейки в комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Мінімальна кратність | 5 |
| Максимальна кратність | 5 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.3 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Монокль |
| Призначення | Тактичний |
| Тип кратності | Фіксована |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Водостійкість | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 23 455 ₴









