
Кейс Bullet Box для набоїв 9мм 280 штук.
1 275 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0577
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який двох рівневий кейс Bullet Box, для патронів калібру 9мм у кількості 280 штук. Надійно закривається замком на блискавці, що дуже зручно під час транспортування або просто зберігання.

Замки на блискавці в закритому положенні мають паз, для встановлення навісного замка відповідного діаметра.
Кожен патрон зберігається в окремому осередку в модулі виконаного з неопрену.
Кейс Bullet Box це надійний захист патронів від вологи, пилу, ударів та інших не сприятливих впливів.
Кейс Bullet Box виконаний із міцної тканини Оксфорд 168OD+EVA+ Аксаміт
Калібр: 9ммКількість осередків: 280 штук
Колір: Чорний
Вага: 350г
Розмір: 21х17х8,5см
Калібр: 9мм
Кількість осередків: 280штук
Колір: Чорний
Вага: 350г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bullet |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Місткість | 4 |
| Клас вологозахисту | IPX4 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний |
| Вага | 350 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 275 ₴






