
Підсумок для набоїв 12/16/20-го калібру (піксель)
385 ₴
- В наявності
- Код: 0542
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний підсумок для 12 калібру (16 шт.) призначений для зберігання та транспортування 12-каліберних набоїв. Виготовлений з міцного та зносостійкого матеріалу, він забезпечує надійний захист вмісту. Система кріплення MOLLE дозволяє інтегрувати підсумок на тактичне спорядження або рюкзак. Ідеально підходить для мисливців, стрільців та військових.Забезпечте організоване зберігання набоїв.
Характеристики:
Матеріал: 600D нейлон
Місткість: 16 штук
Кріплення: стропи молле, стропи PALS
Зовнішні розміри підсумку: 20 см х 9 см х 6,5 см
Вага: 140 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид виробу | Ремінь |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Розмір чоловічих ременів | Універсальний |
| Колір | Зелений |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
| Стан | Новий |
| Коротшає | Так |
| Вага | 100 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип | Патронташ |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Під калібр | 12 К |
| Місткість | 30 |
| Кількість кишень | 0 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
- Ціна: 385 ₴






