
Power Bank 8*18650 27200mAh li-ion з ліхтариком
2 575 ₴
- В наявності
- Код: 0522
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank 8*18650 27200mAh li-ion потужний павербанк з 8-ма аккумляторми 18650 з реальной емністью 3400mAh кожен.
Двома USB-портами, один з яких видають струм 1А, а інший- 2,1А.
Роз'єми з меншим струмом оптимально використовувати для пристроїв з невеликим акумулятором чи для тих, які споживають мало енергії (наприклад настільні LED лампи).
Павербанк також має вбудований ліхтарик у вигляді двох LED-ламп на корпусі, які активуються натисканням і утриманням 2 секунди на бокову кнопку. Цією ж кнопкою можна активувати дисплей, який виконує функцію цифрового індикатора рівня заряду.
Заряджати Power Bank 8*18650 27200mAh li-ion можно кабелями Micro-USB, Type-C або Lightning.
Павербанк має розміри: 172х80х23 мм та Вагу: 486грам.
Особливості:
- Місткість: 27200 mAh
- Номінальна ємність: 31000 mAh
- Заряджається через: microUSB, Type-C, Lightning
- Вхід: 5V, 2A
- 2 USB виходи
- Вихід: 5V, 1-4A (залежить від пристрою, що підключається)
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір чорний
- Вага: 486 гр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 27200 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, З ліхтариком |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 485 г |
- Ціна: 2 575 ₴









