
Мушка та цілик MGPCQB Back-up Sight складні
1 745 ₴
- В наявності
- Код: 0398
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект механічних прицільних пристроїв MGPCQB Back-up Sight для встановлення на планку Вівера та Пікатінні. Обладнані регулювальним механізмом: Мушка - налаштовується по висоті, цілик - по горизонталі, - інструмент не потрібний.
Мушка і целик MGPCQB мають відкидну конструкцію і, у разі непотрібності, можуть бути складені паралельно до планки в похідний стан.
У складеному положенні мають невеликі розміри, не чіпляються за амуніцію і не заважають стрілці використовувати інші прицільні засоби, наприклад, оптичний приціл. Завдяки пружинам повертаються до робочого стану натисканням кнопки на кожному елементі по черзі.
Ціліки та Мушка виготовлені з міцного термопластику для зменшення ваги, а кріпильні елементи зі сталі.
Характеристики:
-
Матеріал: Термопластик, алюміній, сталь.
-
Посадка: Планка з профілем Пікатінні/Вівер
-
Складання цілика та мушки: Так
-
Висота цілика у робочому стані: 42 мм
-
Висота у складеному стані: 15 мм
-
Вага: 67гр



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magpul |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 73 г |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 15 мм |
- Ціна: 1 745 ₴









