
Оптичний приціл CVLIFE EagleFeather 1-6x24 30mm Cantilever
6 745 ₴
- В наявності
- Код: 0382
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптичний приціл CVLIFE EagleFeather 1-6x24 30mm Cantilever зі змінним збільшенням від 1 до 6 крат і 24 мм лінзою об'єктива оснащується балістичною прицільною маркою Circle-Dot BDC, розташованою у другій фокальній площині, та п'ятьма режимами яскравості зеленого або червоного підсвічування.
Обрамлення центральної прицільної точки розміром 1,34 MOA (кутових хвилин) у вигляді перевернутої підкови діаметром 9,95 MOA прискорить наведення, а додаткові розподіли основи компенсують падіння кулі на різній дистанції.
Відкриті маховики введення поправок мають фіксацію, запобігаючи випадковій зміні положення перехрестя при перенесенні та маніпуляції зі зброєю.
Цілісна 30 мм труба прицілу з алюмінію 6061-T6 захищає оптику з багатошаровим просвітленням лінз і проти-відбивальним покриттям, що забезпечують яскраве зображення від імпульсних навантажень і зовнішнього середовища, відповідаючи класу IP67.
Фирмовий кронштейн в комплекті.
Технічні характеристики:
• Оптичне збільшення, х: 1,5...6
• Діаметр об'єктива, мм: 24
• Матеріал: алюміній
• Діаметр вихідної зіниці, мм: 42
• Межа перефокусування окуляра, дптр: +2 to -2 +/-
• Габарити, мм: 228х51х25
• Клас захищеності: IP67
• Азотонаповнення: так
• Підсвічування прицільної марки: так
• Напруга живлення, В: 3
• Тип живлення: CR2032 в комплекті
• Ударна стійкість Дж: .338 caliber
• Ціна кліка, МОА: 1/2
• Ресурс батареї (без ІЧ), година: 100
• Вага, м: 397
• Діаметр трубки, мм: 30
• Країна походження: США
• Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 6 х |
| Діаметр об'єктиву | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 г |
| Фокусна відстань | 5 мм |
| Тип кратності | Змінювана |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Водостійкість | Да |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Бінокль |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 6 745 ₴








