
Кронштейн універсальний 25.4мм - 30мм з планкою Picatinny
455 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0320
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та опис
Кронштейн універсальний від 25,4 мм. - 30 мм одягається на оптичний приціл. Виготовлений з анодованого алюмінієвого сплаву для запобігання корозії. Встановлюється на оптичні приціли із трубою діаметром від 25,4 мм до 30 мм. (Вставте в нього пластикове кільце та підійде для діаметра прицілу – 25,4 мм).
Міцний, стійкий до подряпин. На кронштейні є 1 планка Пікатінні/Вівер із шістьма слотами. На планку пікатин можна встановити коліматор, лазерний приціл або інші аксесуари, які можуть знадобитися. Легко встановлюється та знімається з прицілу, простий у використанні.
Розмір:
Діаметр кільця від 25,4 мм до 30 мм.
Ширина – 4,4 см.
Товщина – 1,9 см.
Довжина – 4,5 см.
Колір чорний
Комплект: 1 шт. кронштейн. 1 шт. пластикове кільце на 25,4 мм (що складається із двох частин). 1 шт. шестигранний ключ.
Вага: 31 г 31 г
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Стан: Новий
Планка кронштейна: Вівера/Пікатінні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 45 мм |
| Призначення комплектувального | Оптичний приціл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Вага | 31 г |
| Висота | 48 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Ширина планки | 21 мм |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Знімна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина | 44 мм |
| Тип | Прицільна планка |
- Ціна: 455 ₴







