
Бінокль LUXUN Hunter 10x50
1 645 ₴
- В наявності
- Код: 0314
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль LUXUN Hunter 10x50 можна взяти в похід або полювання, і він вас не підведе. Прилад найбільш цікавий оптичними можливостями, тому що дає неймовірне 10-кратне збільшення і чудово підходить для детального вивчення віддалених об'єктів.
При спостереженні для отримання максимально стабільної картинки рекомендується використовувати штатив або упор жорсткої поверхні.
Бінокль виконаний у класичному форм-факторі, невибагливий та зручний у використанні.
Мультипросвітлена оптика у поєднанні з достатнім діаметром лінз передає чітке та світле зображення по всьому полю зору, яке в даній моделі становить 50мм. Найменша можлива дистанція до фокусу становить 10 метрів.
Корпус бінокля виконаний із пластику та металу, із зовнішнього боку є гумове покриття, що покращує захоплення. З корисних опцій варто відзначити кільце діоптрійної корекції на правому окулярі, великий барабан центрального фокусування і гумові наглядники, що складаються.
Конструкція бінокля дозволяє встановити його на штатив за допомогою спеціального адаптера (адаптер у комплект не входить). Це набагато зручніше при тривалих спостереженнях, ніж тримати бінокль у руках.
Оптичні характеристики:
Збільшення: 10x
Діаметр об'єктива, мм: 50
Розмір вихідної зіниці, мм: 2.5
Фактор сутінків: 31.62
Світлосила: 6.25
Мінімальна відстань фокусування, м: 10
Поле зору м/1000 м: 57
Регулювання міжосьової відстані, мм: 56-73
Корекція діоптрій: +5/-5
Габаритні розміри:
Розміри бінокля (без пакування), мм: 200x172x62
Розміри упаковки, мм: 215х200х80
Вага бінокля (без пакування), кг: 0.805
Вага (в упаковці), кг: 1.02
Комплектація:
Бінокль
Захисні кришки окулярів та об'єктиву
М'який кейс для транспортування
Ремінь
Серветка для чищення лінз

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxon |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Фокусна відстань | 10 мм |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | Ні |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 0.805 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 645 ₴









