
Універсальні Окуляри-Маска (Прозорі)
365 ₴
- В наявності
- Код: 0295
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні Окуляри-Маска прекрасний огляд і зручна посадка на обличчі забезпечує чітке бачення — лінзи не запотівають і надзвичайно стійкі до подряпин. Міцно фіксуються на голові з допомогою гумових довжину лямок яких можна регулювати, піноматеріал для зниження тиску на обличчя і максимального комфорту.
Характеристики:
Тип: Унісекс
Матеріал лінзи: Полікарбонат
Захист лінзи: Покриття від запотівання і подряпин
Отвір для вентиляції запобігає запотіванню
Лінз легко очищаються від забруднень
Колір оправи: Чорний
Колір лінз: Прозорі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Маска |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Колір лінз | Прозорий |
| Тип оправи | Обідкові |
| Матеріал оправи | Нейлон |
| Поляризація | Ні |
| Гумка на потилицю | Так |
| Загальна ширина | 160 мм |
| Ширина лінзи | 2 мм |
| Висота лінзи | 60 мм |
| Вага | 25 г |
| Стан | Новий |
| Колір оправи | Чорний |
| Кількість лінз | 1 |
| Балістичний захист | Ні |
- Ціна: 365 ₴







