
Захисний чохол - панчоха для гвинтівки/карабіна/рушниці.
385 ₴
- В наявності
- Код: 0219
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Защитный чехол – чулок для винтовки/карабина/ружья.
Предохраняет оружие как в полевых условиях, так и при хранении и транспортировке.
Силиконовая пропитка чехла не пропускает влагу, предотвращая образование ржавчины, а структура материи предотвращает попадание пыли и грязи и предохраняет от царапин и ударов.
Длина 135 см, с учетом растяжения до 145 см.
Ширина 10 см, тянется до 20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Під калібр | 7,62 До |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 1 см |
| Висота | 9 см |
- Ціна: 385 ₴





