
Наклейка діки кабан 15х7.5см.
100 ₴
- В наявності
- Код: 0060
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу наклейки на автомобіль, дикий кабан є білий і чорний колір!
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 10см*10см |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Діаметр | 150 мм |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 100 ₴



